Grup Şirketi

Güven Turbo Sistemleri

Güven Turbo tüm motorlarda montaja giren orijinal markaların Garrett, KKK, SCHWITZER, MITSUBISHI, HOLSET, IHI, MAHLE, CONTITURBO , GARRETT PERFORMANS turbolarının Türkiye yetkili satıcısı ve servisidir. 2002 yılında ticari hayatına başladığı günden bu yana büyüme grafiğindeki istikrarı sürdüren Güven Turbo; “Ticarette güven ve dürüstlük” esasını kendine felsefe edinmiştir. Bu yaklaşımla dünya standartlarında kalitesi kanıtlanmış orijinal turboşarj ürünlerini Türk Otomotiv Sanayi ile buluşturma misyonuyla hareket etmektedir.

Güven Turbo’yu diğer turbo firmalarından ayıran temel özelliklerinden biri orijinalliğinden şüphe duymayacağınız, kaliteli ve geniş ürün yelpazesi stoğunu müşteri memnuniyeti esasıyla harmanlayarak, hızlı ve özenli bir şekilde hizmet sağlamasıdır. Ayrıca yıllar içinde biriktirdiği bilgi birikimi ve tecrübesiyle sipariş desteği ve sorun çözme konularında da müşterilerine destek vermektedir.

CEO'nun Mesajı

Güven Turbo’ya gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederiz. Güven Turbo bugün olduğu gibi gelecekte de hizmet vermeye devam edecektir.