Grup Şirketi

Makro Otomobil Sistemleri

Ocak 2015'te kurulan Makro Ford, Ford Otosan Toptan Yedek Parça Bayisi olarak faaliyete başlamıştır .Ford Hafif Ticari ve Otomobil (Binek Araç) Toptan yedek parça bayiliği ile beraber FMY (Ford motor yağları) bayiliği yapmaktadır. Zengin ürün ve hizmet çeşitliliği, rakipsiz pazar bilgimiz ve tecrübemiz ile sektÖrün ihtiyaçlarını en iyi sekilde analiz ederek, en doğru çözümleri sunmaktadır. Sahip olduğu müşteri odaklı çalışma anlayışı ve bu anlayışın getirdiği olumlu geribildirimlerin haklı gururunu yaşamaktayız. Müşterilerimizin ihtiyaçları ve talepleri ilgili tüm detaylar, alanında uzman ekibimiz tarafından kusursuz bir hizmet anlayışıyla yerine getirilmektedir. Makro Ford, azimle geldiği bugünkü noktada, müşterisini tüm değerlerinin merkezine yerleştiren; ŞENER OTO’nun köklü geçmişine ve tecrübesine duyulan güvene sahip çıkan, başarı odaklı, takım çalışması ve sürekli gelişime önem veren, "en çok tercih edilen" olmanın verdiği sorumluluk ve bilinçle hizmet vermeye ve yeni projeler üretmeye devam etmektedir.

Müşterilerimizin ihtiyaçları ve talepleri ilgili tüm detaylar, alanında uzman ekibimiz tarafından kusursuz bir hizmet anlayışıyla yerine getirilmektedir. Makro Ford, azimle geldiği bugünkü noktada, müşterisini tüm değerlerinin merkezine yerleştiren; ŞENER OTO’nun köklü geçmişine ve tecrübesine duyulan güvene sahip çıkan Makro Ford, başarı odaklı, takım çalışması ve sürekli gelişime önem veren, "en çok tercih edilen" olmanın verdiği sorumluluk ve bilinçle hizmet vermeye ve yeni projeler üretmeye devam etmektedir.

CEO'nun Mesajı

Ülkemiz ve sektörümüz için öncü ve yenilikçi atılımlar gerçekleştirirken, belirlemiş olduğumuz yüksek hedeflere ulaşmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Misyonumuz; Günümüz teknolojisi ile donatılmış imkânları müşterilerimizin hizmetine sunmak, sektör gereksinimlerinin bilinci ile kaliteli, güvenli hizmet anlayışımız ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak, bulunduğumuz noktadan daima ileriye gitmektir.