Hizmet Politikası

Hızlı Sistemli Servis

Siparişiniz sistemimize düştüğü an çark dönmeye başlıyor. 200 den fazla çalışanımız size doğru ürünü en hızlı şekilde ulaştırmak için her gün çabalamakta. Hizmet ve sistem kalitemiz yönetim belgelendirme merkezi tarafında ISO 9001:2008 belgesine layık görülmüştür.

Kalite

Çeşidi sizlerin ayağına getirirken kaliteden ödün vermemek gerek. Siz değerli müşterilerimiz şundan emin olabilirsiniz, bir marka bu raflarda ise kalitesi Şener tarafından onaylanmıştır.

Çeşit

Bünyemizde 300 ü aşkın yerli ve yapancı markayı her gün siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Hedefimiz her zaman iş ortaklarımıza farklı alternatifler sunmak ve yüksek ürün bulunurluğumuzla öne çıkmak.

Teknolojiyi takip edip teknolojik kaynaklarımızı etkin bir şekilde kullanarak ve personel eğitimleriyle hizmet politikalarımızın ve etkinliğinimizin sürekli iyileştireceğimizi taahhüt ederiz.

Şener Oto Yedek Parça San ve Tic. A.Ş

Hizmet politikamız, her türlü soruna mümkün olan en iyi çözümü bulmaya odaklanır. Üstün kalite ve geniş bir yelpazede hizmetler için daima bize güvenebilirsiniz. Hizmet anlayışımız: Dürüst ve ekonomik, saygın ve güvenilir olmaktır.

Paylaş