Grup Şirketi

Tunç Otomotiv

Tunç otomotiv, 1982 yılında Ford yedek parça bayisi olarak ticari hayatına İstanbul-Levent'te başlamıştır. Kuruluş aşamasında Otosan parçaları üzerine uzmanlaşmış, daha sonra 2017’lerin başında diğer ağır vasıta gruplarına da adım atmıştır.

Koşulsuz hizmet ve müşteri memnuniyetini ön plana alan TUNÇ OTOMOTİV bu maksatla ilk olarak 2017 başında genel merkezini ağır vasıtanın merkezi durumundaki İkitelli organize sanayi bölgesine taşımıştır. Mercedes ve Man markalarında uzmanlaşan TUNÇ OTOMOTİV zamanla Ford Trucks, Renault Trucks, Iveco, Volvo, Daf, Scanıa ve Muhtelif dorse markalarında da süratle hizmet verir hale gelmeyi amaçlamaktadır.

CEO'nun Mesajı

Kalite, Hizmet ve Sürekli Gelişmenin bir yaşam tarzı olduğu şirketimizde amacımız sadece beklentilere cevap vermek yerine beklenileni aşmak ve yeni fikirler yaratmaktır.

Misyonumuz; İnsana verdiğimiz değer ve yaşam kalitesine olan inancımız doğrultusunda, ülkemiz özvarlıklarından faydalanarak; ürünlerimiz, çözümlerimiz ve hizmet anlayışımız ile kalite, güven ve iş ahlakı değerlerimizi birleştirerek daima en iyiyi üretmek, geliştirmek ve sunmak adına tüm çalışanlarımız, müşterilerimiz ve iş ortaklarımız ile birlikte bulunduğumuz sektörlerde sosyal sorumluluklarını bilen, yenilikçi ve her zaman liderliği hedefleyen öncü bir şirket olmaktır.